19 februar 2015, prvi dan sajma turizma i ja na njemu. Mnoštvo štandova sa primamljivim ponudama za letovanje i izlagači domaći i strani, veliki broj posetilaca...
Od domaćih turističkih agencija najviše sam se zadržala na štandu Fly Fly. Ljubazni predstavnici te agencije su mi dali dosta interesantnih poklončića i brošura.
Istovremeno sa sajmom turizma organizovan je i sajam vina "BeoWine" i sajam suvenira. Na sajmu vina je bila i degustacija vrlo kvalitetnih vina, a bilo je i sirića i pršutice, mmm...
Ovo vino sam degustirala, jako je lepo i pitko, oseća se groždje dok se pije
Trezori za čuvanje vina
Isti dan iznandjenje od sestre:
Pečurke napunjene kajmakom i sirom, šunka, slanina i pršuta i preko svega toga izrendan kačkavalj.
Verzija pre pečenja i posle pečenja.

A, onda sam ja napavila kiflice sa sirom i mesom.
I to bi bilo sve za današnji post, a do novog posta vas pozdravlja puno vaša blogerka Maka!